Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Nový ročník Maker Faire v České republice je tady! Makeři, kutilové, bastlíři, hlaste se!TiskMaker Faire pro rok 2023 otevřel své přihlášky pro vystavovatele. Máte zajímavý projekt do dílny, na zahradu nebo interiéru? Vymýšlení a realizace nejrůznějších projektů vás prostě jen baví? Zapište se, přihlášky jsou otevřené pro všechna města - od Karlových Varů až po Olomouc (i Praha a Brno).
https://makerfaire.cz/vystavuj/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,534 návštěv