Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Miniaturní zvyšující/step-up měnič se čtyřmi součástkami a výstupem 5V/600mA ideální pro napájení čidel (kvalita vzduchu) nebo adresovatelných RGB LED pásků z baterky a fungující i jako spínač.TiskChci měřit kvalitu vzduchu, ale chci napájet celé zařízení jenom z LiPolky. To byla první myšlenka, která mě dovedla k návrhu miniaturní destičky sloužící jako zvyšující nebo také step-up měnič. Ten navíc může být použitý i jako spínač, který sám neodebírá téměř nic.
V článku se dozvíte i informace z praktického měření.
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=324

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,632 návštěv