Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Obří, 3D tištěný, model hvězdného plavidla Raptor Class Light Cruiser ze seriálu, který neznám - ExpanseTiskMartin Tajchl na printables zveřejnil další ze svých promakaných modelů. Obří model hvězdné lodi Raptor Class Light Cruiser ze seriálu Expanse (ten má na ČSFD 82%).
Není to první model Martina, který zde můžete najít. Před nějakým časem jsem tu sdílel město Antiků ze seriálu Stargate.

Vytištěný model Raptor Class Light Cruiser je přes metr dlouhý, opravdu těžký a navíc ke spojení jednotlivých dílů nepotřebujete lepidlo.
Loď obsahuje
- 9x PDC
- 2x Airlock
- 4x Torpedo tubes
- Stojan a plaketa a všechny soubory jsou dostupné na https://www.printables.com/cs/model/468982-raptor-class-light-cruiser-from-the-expanse

Za zhlednutí popřípadě i vytištění určitě stojí i další Martinovi modely. Namátkou zmíním Atlantis ze seriálu Stargate (Hvězdná brána), Destiny ze stejného seriálu, replikátora nebo Donnager Class také ze seriálu Expanse.
https://www.printables.com/cs/@Martin/models

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,241 návštěv