Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Video: Jako generátor analogového signálu, PWMka či master sběrnice I2C. I to umí víceúčelový nástroj EasyTerm - stačí jen ctrl+c a ctrl+vTiskJe libo dotykový signálový generátor během pár vteřin? Nebo PWM generátor? Či něco ke komunikaci? Autor EasyTermu představuje sadu předpřipravených tzv. “example” layoutů. Jak jinak než videem!

Poznámka: Všeho předvedeného lze dosáhnout i zasíláním příkazů bez nutnosti používat displej (fajn pro skriptování skrze vámi oblíbený jazyk/technologii!). Ony HMI widgety vlastně jenom vytváří příkazy, které se vykonávají stejně jako by přišly “zvenku” - například z nějakého python skriptu či obyčejného terminálu (putty…).Na závěr by Vás autor EasyTermu rád pozval k vyjádření názorů či na uvolněný bastlířský pokec skrze chat facebooku či twitteru. Za jakoukoliv zpětnou vazbu bude velmi vděčný! Navíc třeba pomůžete formovat budoucí směřování EasyTermu! Díky zpětné vazbě se již počítá s podporou Node-RED. V plánu je také přidání FW podpory MODBUS RTU a 1-Wire sběrnic.

Nově byla přidána možnost zakoupení pro kolegy ze Slovenska. Zveřejnění pro Evropu se chystá!

Předchozí videa:
EasyTerm jako datalogger s SCD41 během pár minut - https://chiptron.cz/articles.php?article_id=321
EasyTerm jako HMI pro uživatelský obvod - https://chiptron.cz/news.php?readmore=1414

Více informací a e-shop naleznete zde: https://7-tech.net

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,262 návštěv