Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Bastli s MakerFaire a vyhraj doživotní vstup zdarmaTiskTo si takhle bastlíš, bastlíš a najednou vyhraješ doživotní vstup na české festivaly MakerFaire zdarma. To jde ne? Stačí vymyslet nějaký hack MakerBadge - software, hardware, to je jedno. Cílem je si to užít a jednoduše předat dalším nadšeným návštěvníkům.

MakerBadge je vizitka/vývojový kit s ESP32 a ePaper displejem. Můžeš na něm zobrazit třeba svoje jméno, Zobrazovat barvičky na adresovatelných RGB LEDkách.
Na tobě ale je vylepšit tento MakerBadge a vyždímat z nějak něco ještě lepšího.
Na úvodní fotce můžeš vidět můj hack, kde jsem vylepšil MakerBadge o senzor kvality vzduchu SEN54 a čidlo CO2 SCD41. Co vymyslíš ty, a je jedno jestli nějaký HW hack nebo SW - třeba hru, je jen na tobě.

Podmínky soutěže najdeš na https://makerfaire.cz/soutez-vyzdimej-maximum-z-maker-badge/

MakerBadge koupíš na https://www.makermarket.cz/
Github MakerBadge: https://github.com/dronecz/maker_badge

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,430 návštěv