Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Raspberry Pi Pico W s Wi-Fi a Bluetooth má konečně Bluetooth. I Bluetooth Low Energy (BLE).TiskRaspberry Pi Pico W bylo představeno téměř před rokem. Zvedla se obrovská vlna popularity. Vývojová deska s čipem RP2040 a možností Wi-Fi za skvělé peníze. Wi-Fi čip by ale měl podporovat i Bluetooth, ale nepodporuje. Tedy nepodporoval, do teď.

Na tuto novinku upozornil web root.cz.

Použitý Wi-Fi čip Infineon CYW43439 umí kromě Wi-Fi 802.11b/g/n konektivity i Bluetooth 5.2, Bluetooth Classic a Bluetooth LE (BLE). Tato funkce byla až do teď zamčena. S vylepšenou podporou v SDK tedy přichází i odemknutí Bluetooth/BLE díky knihovně BlueKitchen.
Nové SDK zatím nepodporuje ACL/SCO.

Oficiální zpráva https://www.raspberrypi.com/news/new-functionality-bluetooth-for-pico-w/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,260 návštěv