Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Nový ročník našeho kalendáře. Bastlíři, sdílejte fotky a vyhrajte voucher na nákup v e-shopu.TiskNový ročník Bastlířského kalendáře je tu. Na rok 2024 hledáme povedené fotky od bastlířů. Je jedno, jestli pošleš fotku tvého bastlení, rozebraného zesilovače nebo 3D tisk. Zapoj se a vyhraj voucher na nákup produktů z e-shopu.

Díky našim sponzorům Maker Faire, Pájeníčko a LáskaKit máme zajištěnou jak výrobu kalendářů v dostatečném počtu, tak i motivační vouchery na nákup. Ať už za sdílení fotek nebo pro nejhezčí vybrané fotky na konci hlasování.

Na náhrání fotek máš čas až do 31.10.2023, ale neotálej ať nezapomeneš!
Fotky posílej přes formulář na https://bastlirskykalendar.eu/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,602 návštěv