Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Všestranný pomocník EasyTerm dostal upgrade - komunikaci skrze Wi-Fi, podporu MODBUS aj.TiskNa stránkach zařízení EasyTerm přibyl nový článek napěchovaný novinkami. EasyTerm nově umí komunikovat po WIFI skrze připojitelný modul zasílaný spolu s EasyTermem - umožňuje tak bezdrátovou obsluhu, ovládání různých IOT udělátek a navíc jej konečně můžete pohodlně použít s různými automatizačními technologiemi (Node-RED, Home Assistant atd.).
Data můžete zasílat/získávat skrze nové HTTP a MQTT příkazy - samozřejmě s možností provázanosti na displejové HMI widgety. Tlačítkem například zašlete parametrizovatelná data do různých smart zařízení či zobrazíte přijatá data ve formulářích či grafu.
Další novinkou je přidání podpory MODBUS RTU pro ovládání či monitorování průmyslových zařízení a upravený design s rámečkem.

Nové video vydá za tisíc slov - ve třech částech ukazuje bezdrátové ovládání EasyTermu, ovládání a monitorování Shelly žárovky skrze HMI widgety a jednoduchou automatizaci.


Odkaz

Dobrá zpráva je i pro ty, kteří již vlastní EasyTerm - potřebný HW (WIFI modul či rámeček) výrobce dle svých slov zašle zdarma po zkontaktování jako poděkování za podporu v počátcích EasyTermu.

Pokud si budete chtít EasyTerm osahat, budete mít příležitost v Brně 21.-22. října na letošním Maker Faire!

Více informací na 7-tech.net
Detailní soupis změn a vylepšení najdete v tomto příspěvku https://7-tech.net/czech-republic/cs-CZ/page/blog-easyterm-fw_v2_0_0-highlights/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,583 návštěv