Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Jen pár dní zbývá do možnosti vyhrát voucher na nákup elektronických součástek a stavebnic. Stačí nahrát povedenou fotku do Bastlířského kalendáře.TiskUž se nám pomalu blíží ten moment, kdy bude nahrávání fotek do Bastlířského kalendáře zastaveno a rozběhne se hlasování.
Na webu https://bastlirskykalendar.eu/ můžete nahrát vaše vlastní fotografie - vaši dílu, projekt, pájecí pracoviště, cokoliv zajímavého a hezkého. Pokud vás další bastlíři vyberou mezi TOP 12 fotografií, dostanete 500 Kč voucher na nákup u jednoho za našich sponzorů.

Konec nahrávání fotografií je 31.10.2023 23:59, poté začne hlasování až do 20.11.2023 23:59.
Pokud bude vaše fotografie vybrána do TOP 12 fotek, pak vás odměníme voucherem v hodnotě 500 Kč na nákup u https://pajenicko.cz/ nebo https://www.laskakit.cz/.
O výrobu samotného kalendáře a jeho prodej za symbolickou 1 Kč se postará https://makerfaire.cz/.

Fotky nahrávejte na https://bastlirskykalendar.eu/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,332 návštěv