Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Jaké budou ty nejlepší fotky? O tom rozhodnete právě vy! A za sdílení můžete dostat voucher na nákup.TiskMožnost nahrát vaše fotky do Bastlířského kalendáře pro rok 2024 a s tím i možnost vyhrát voucher na nákup sice skončila, ale hlasování právě dnes odstartovalo. Právě vy rozhodnete o tom, které fotky budou v té vysněné TOP 12 a za sdílení odkazu https://bastlirskykalendar.eu/ můžete dostat voucher na nákup, nezapomeňte přidat hashtag #BastlirskyKalendar2024 a sdílet příspěvek veřejně (abychom ho dokázali dohledat).

Děkujeme sponzorům https://www.laskakit.cz/, https://pajenicko.cz/ a https://makerfaire.cz/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,506 návštěv