Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Arduino Day už 23.3. od 10h na MFF UK (kampus Troja, pavilon N - Impakt)TiskArduino Day je každoroční celosvětová „narozeninová oslava“ platformy Arduino. Jako obvykle, náš program v Praze plánujeme širší – kromě Arduina chceme mít na programu i jiné platformy, například Micro:bit, ESP32 nebo Raspberry Pi.

V rámci Arduino dne se budou konat přednášky, workshopy a ukázky. Ale to velmi záleží na vás, protože Arduino den není „my ukazujeme vám“, ale hlavně „ukazujeme si navzájem“. Proto, máte-li co ukázat nebo můžete-li ostatní něco naučit, prosíme, zaregistrujte se do 2. března zde.
https://robodoupe.cz/2024/arduino-day-2024/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,432 návštěv