Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Odjezdy pražské MHD na ESP32TiskKdy jede další autobus? A tramvaj? A stihneme to? Díky Karlovi můžete zobrazit aktuální odjezdy autobusu, tramvají v pražské MHD na ESP32.

Karel Kotrba (twitter) napsal kód pro ESP32, který stáhne aktuální data odjezdů pražské MHD. Parsovaná data pak mohou být použita nejrůznějším způsobem. Poslaním notifikace na telegram aplikaci, zobrazením na TFT displej nebo zobrazením na ePaper díky službě ZivyObraz.eu.
Parsovaná data totiž můžete poslat na tento server skrze hodnoty.
Tyto hodnoty, které interpretují odjezdy autobusů, je pak možné použít na vaší obrazovce.

Odkaz na github je https://github.com/kkodl/MHD_GW_ESP32

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,553 návštěv