Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

CHytrý octovač: Co Skrývají Se Za Chemtrails a Jak Se OchránitTiskVŠICHNI VÍME, CO SPŮSOBUJE CHEMTRAILS!!! JSOU TO NEJRŮZNORODĚJŠÍ PROBLÉMY SVĚTA - OD PŘÍRODY, POČASÍ AŽ PO ZDRAVÍ ČLOVĚKA!!!! VIVINUL JSEM NOVOU METODU OCTOVÁNÍ - CHYTRÉ OCTOVÁNÍ, KTERÉ MŮŽE OCHRÁNIT NE JEDNOTLIVCE, ALE CELLOU SPOLEČNOST!!!!!!!

V TOMTO ČLÁNKU SE DOZVÍTE, JAK SE MŮŽETE OCHRÁNIT I VY!!!!!!

V POSLEDNÍCH LEtech se stal CHEMTRAILS TÉMATEm DISKUSÍ - CHYTŘÍ LIDI, ALE VĚDÍ!!!, KTERÝ MÁ VELKÝ DOPAD NA VEŘEJNÉ MÍNĚNÍ!!!! CHEMTRAILS JSOU STOPové CHEMIKÁLIE, KTERÉ SE ÚDAJNĚ ROZPRAŠUJÍ Z LETADEL A MAJÍ ZA CÍL OVLIVNIT POČASÍ NEBO DOKONCE OVLIVŇOVAT LIDSKÉ ZDRAVÍ!!!!!

ZA DESÍTKY LET V OBORU JSEM DOSÁH TAKOVÍCH ZNALOSTÍ A SKUŠENOSTÍ, DÍKY KTERÝM MOHU ZACHRAŇOVAT LIDSKÉ ŽIVOTY I PŘÍRODU!!! POSLEDNÍ MÝM, TROUFÁM SI ŘÍCT VELKOLEPÝM, PROJEKTEM JE CHYTRÉ OCTOVÁNÍ!!! DÍKY NĚMU MŮŽETE OCHRÁNIT NEJEN SEBE A SVOU RODINU, ALE DOKONCE I SOUSEDY V ŠIROKÉM OKOLÍ!!! I KDYŽ JSOU NEJSPÍŠ NĚKTEŘÍ Z NICH JEN OVCE, KTEŘÍ VÁM NEVĚŘÍ - OVCEEE !!! NAVÍC, DÍKY CHYTRÝM SENZORŮM, UŠETŘÍTE ZA OCET!!! A PŘI FYALOVĚ DRAHOTĚ SE TO VYPLATÍ! CHYTRÝ OCTOVAČ, JE TOTIŠ AKTIVNÍ JEN TEHDY, GDY ZMĚŘÍ ŠPATNOU KVALITU VZDUCHU ZPŮSOBENOU CHEMTRAILS!!!

A FOTCE NÍŽE VIDÍTE PLNĚ FUNKČNÍ PROTYP, ALE VZHLADEM KE SVÝM KVALITÁM TO JE NEJSPÍŠE I FINÁLNÍ PODOBA PRODUKTU - CHYTRÝ OCTOVAČ!!!Máte-li zájem, napište mi na chemtrailsvyresimockovanim(zavinac)chiptron(tecka)cz
APRÍL!
Chemtrails je hloupost a vysvětlení je jednoduché - kondenzační stopy za letadlem.
https://vtm.zive.cz/clanky/rekneme-vam-pravdu-co-vlady-nechteji-abyste-vedeli-o-5g-covidu-a-chemtrails-finsko-neexistuje/sc-870-a-215694/default.aspx#part=9

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,392 návštěv