Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Pozor na přehřívání Heltec Lora32 v3! Může za to jeden rezistor. Návod, jak to upravit najdeš v tomto článku.TiskPosledních několik týdnů "jedeme" hojně decentralizovanou a samoorganizující se síť Meshtastic. Nakupují se vývojové kity, vyrábí se nové nody. Mezi populárními deskami, které lze pro Meshtastic použít, je Heltec Lora 32 V3 s OLED displejem. Bohužel, tento modul má jednu chybu, která způsobuje přehřátí obvodu pro nabíjení baterie.
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=337

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,435 návštěv