Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Potřeboval jsem další měnič. Tak jsem si ho navrhl. Snižující měnič, vysoká účinnost, kompaktní rozměry, velký výkon bez nutnosti chlazení.TiskPro svůj další projekt jsem potřeboval snižující (step-down) měnič a protože měl jsem specifické požadavky, navrhl jsem si vlastní desku přesně tak, jak jsem potřeboval.
A co že jsem to potřeboval? Vysoké vstupní napětí. Opravdu mi nestačilo Vin 5.5V, čím vyšší, tím lepší. Takže jsem vybral čip AP63300. Jeho vstupní napětí může být až 32V. Výstupní proud může být až 3A, s přehledem uživí kdeco.
Vlastní spotřeba je parádních 22uA. A kolem sebe nepotřebuje moc součástek.
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=340

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,484 návštěv