Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Banana Pro lepší verze Banana Pi / better version of Banana PiTisk


Vylepšená verze Raspberry Pi - Banan Pi dostala modernizaci od firmy Lemaker - Banana Pro.
Banana Pro, stejně jako Banana Pi, obsahuje stejný procesor (ARM Cortex-A7 Dual-Core 1GHz), grafický čip ARM Mali400 MP2, OpenGL ES 2.0/1.1 i stejně velkou operační paměť - 1GB DDR3 SDRAM. První změna je použití microSD karty místo původní SD karty o velikosti až 64GB, bezdrátové připojení WiFi b/g/n a nakonec 40 GPIO vývodů místo původních 24.
Další periferie jsou stejně jako u Banana Pi. 10/100/1000Mb ethernet, 2x USB port, 1x OTG USB a 1x micro USB pro napájení, HDMI výstup, 3.5mm jack konektor nebo 8-bit paralelní vstup pro kameru.

http://www.lemaker.org/
<#EN>

Better version of Raspberry Pi - Banana Pi was improved by Lemaker company - Banana Pro.
Banana Pro, like Banana Pi, contains same processor (ARM Cortex-A7 Dual-Core 1GHz), graphic chip ARM Mali400 MP2, OpenGL ES 2.0/1.1 and same RAM - 1GB DDR3 SDRAM.
The first change is using microSD card instead of SD card, WiFi b/g/n connection and last change - 40 GPIOs instead of 24.
Next peripherals are same as Banana Pi. 10/100/1000Mb ethernet, 2x USB, 1x OTG USB and 1x micro USB for power supply, HDMI output, 3.5mm jack connector or 8-bit parallel input for camera.

http://www.lemaker.org/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,482 návštěv