Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Raspberry Pi + Arduino + Bluetooth 4.0 + WiFi + Accelerometer + Magnetometer + Digital Gyroscope = UDOO NEOTisk


UDOO NEO je low-cost jednodeskový počítač (podobný jako Raspberry Pi nebo Banana Pi) založený na FreescaleTM i.MX 6SoloX. Jedná se o ARM® Cortex®-A9 a Cortex-M4 s kompatibilními konektory Arduino.
Na kickstater.com slaví opravdu veliký úspěch. Mělo být vybráno $15000 a do dnešního dne se vybralo skoro $109 000 a zbývá 34 dní do konce. A čím se odlišuje?
Arduino kompatibilní vývody, 3-axis akcelerometr, 3-axis gyroskop, 3-axis magnetometr, připojení k internetu pomocí WiFi802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 Low Energy. A dále:

512MB nebo 1GB DDR3 RAM (v Plus verzi)
HDMI rozhraní,
interní SPI Flash,
1x USB 2.0 a 1x USB OTG
Ethernet 10/100
3x UART, 2x CAN
8x PWM, 1x I2C, 1x SPI
36 GPIO

http://www.udoo.org/udoo-neo/
<#EN>

UDOO NEO is an open hardware low-cost computer equipped with a FreescaleTM i.MX 6SoloX applications processor for Android and Linux.
The processor embeds an ARM® Cortex®-A9 and Cortex-M4 microcontroller which makes the board compatible with the Arduino environment allowing high performance at a low price.
Arduino compatible pinouts, 3-axis accelerometer, 3-axis digital gyroskope, 3-axis magnetometer, WiFi802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 Low Energy.

512MB or 1GB DDR3 RAM (Plus version)
HDMI interface,
SPI Flash onboard,
1x USB 2.0 a 1x USB OTG
Ethernet 10/100
3x UART, 2x CAN
8x PWM, 1x I2C, 1x SPI
36 GPIOs

http://www.udoo.org/udoo-neo/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,291 návštěv