Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Hack Amazon Dash buttonTisk


Jak populární toto tlačítko je, tak rychle bylo hacknuto.
Tlačítko sloužící k nákupu, resp. objednání toho či onoho produktu. Když vám třeba prášek na praní dochází, zmáčknete tlačítko, produkt se připíše na nákupní košík, který schválíte a objednávka se odešle.
Velká senzace propraná v médiích na sebe nenechala dlouho čekat a zařízení bylo hacknuto. Chcete si blikat LED? Není problém. Na stránce níže najdete kompletní popis jak na to :-)
Amazon Dash obsahuje STM32F205RG6 (ARM Cortex-M3), WiFi modul BCM943362 modul, nakonec 16 Mbit SPI FLASH, tlačítko a RGB LED.

https://learn.adafruit.com/dash-hacking-bare-metal-stm32-programming/overview

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,501 návštěv