Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

LattePanda - Windows 10, Arduino microcontroller, Quad core, 2/4GB RAM, 32/64GB eMMC, BlueTooth 4.0, WiFi, USB3.0TiskLattePanda - jméno projektu SBC (single board computer) na kickstarteru.
Jaké jsou vlastnosti LattePanda?
Plná podpora Windows 10.
LattePanda obsahuje Intel Cherry Trail Quad-core at 1.8GHz, 2 - 4 GB DDR3L RAM, 32 - 64 GB eMMC. Jedno USB 2.0, jedno USB 3.0. Na desce dále naleznete WiFi a BlueTooth 4.0.
LattePanda obsahuje také Arduino kompatibilní mikrokontrolér ATMega32U4 a Arduino konektor.
GPU je Intel Gen8.
Video výstup je HDMI a display konektor.Kickstarter projekt naleznete zde: https://www.kickstarter.com/projects/139108638/lattepanda-a-45-win10-computer-for-everything?ref=category

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,403,941 návštěv