Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Orange Pi One a Lite - alternativa k #Pizero a CHIP computerTiskSBC jsou stále menší a levnější. Prvním z nich byl CHIP computer, velmi populární SBC s WiFi připojením. Potom RASPBERRY PI FOUNDATION vydalo Raspberry Pi Zero - Pizero. Všichni očekávají až bude pizero na skladech (ve větších množstvích) a právě v tento moment přichází Orange Pi Lite a One. Velký rival Pizero a CHIP computer.

Můžete si vybrat mezi dvěma verzemi Orange Pi - A (Lite) a B (One).
Obě verze obsahují:
Allwinner H3 quad core Cortex A7 @ 1.2 GHz
ARM Mali-400MP2 GPU up to 600 MHz
512 MB DDR3 RAM
micro SD card slot
Video & Audio Output – HDMI
CSI Interface pro Cameru
40-pin Raspberry Pi kompatibilní header
3-pin UART header pro serial debug

B verze (One) obsahuje Ethernet spojení které podporuje 10/100 Mbit a pouze 1x USB 2.0.
A verze (Lite) obsahuje WiFi spojení a 2x USB 2.0.


Více se dočtete zde: http://www.cnx-software.com/2016/01/02/orange-pi-one-is-a-10-quad-core-board-with-ethernet-and-hdmi/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,432 návštěv