Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Wyzbee™ - IoT platformTiskChcete vytvořit vlastní IoT síť zařízení ve vašem domě? Možná chcete použít ESP8266 nebo ESP32 nebo prostě něco podobného.
Raději si přečtěte tuto novinku.
The Wyzbee™ je nová IoT platforma s Redpine’s Wireless Secure MCU (WiSeMCU™) s multi-protocol wireless modulem poskytujícím Wi-Fi, Bluetooth 4.1, a ZigBee připojení, six-axis inerciální sensor sensor, infračervený přijímač, debug port, tlačítky, LEDky, USB porty, a WyzBee™ THING™ rozšiřující konektor.

několik vlastností MCU:
ARM Cortex-M4F procesor, běžící na frekvenci až 160 MHz
1MB on-chip flash program paměť s flash akcelerátorem a 32KB pracovní flash pamětí
128 KB SRAM
USB2.0 (Function/Host) Full-Speed s podporou až 6 Endpointů
CAN Interface s podporou až 2 kanálů
Až 36 high speed GPIO.

a vlastnosti WLAN:
Kompatibilní se single-spatial steam IEEE 802.11 a/b/g/n with dual band (2.4 and 5 GHz) poskytující vysílací výkon až +18dBm s integrovaným PA.
Citlivost přijímače až -97dBm.
Podporující Wi-Fi Direct™, Access point mode, WPA/WPA2-PSK, WPA/WPA2-Enterprise (EAP-TLS, EAP-FAST, EAP-TTLS, PEAP-MS-CHAP-V2).

a Bluetooth:
Podporující dual-mode Bluetooth 4.0.

Více informací naleznete na této stránce https://www.wyzbee.com


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,676 návštěv