Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Výroba DPS bez nažehlení nebo osvitkyTiskVyrobit si plošný spoj můžete nejrůznějšími způsoby. Některé jsou jednodušší jiné složitější, ale přesnější. Co si ale takhle vytisknout předlohu na fotopapír a přitisknout jí na plošný spoj?
Ano, i takhle jednoduché to může být.
Vytisknete předlohu na laserové tiskárně, plošný spoj oříznete, začistíte a důkladně očistíte, smícháte 3/11 acetonu a 8/11 ethylalkoholu (líh).
Na plošný spoj nanesete několik kapek, přitisknete předlohu a poté necháte zaschnout. Po několika minutách dáte DPS odmočit do čistě vody a poté papír odlepíte. Necháte vyleptat a máte hotovo.


http://www.instructables.com/id/Heatless-cold-Toner-Transfer-for-PCB-Making/?ALLSTEPS

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,920,059 návštěv