Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

PixiePro SBC - i.MX6Q, WiFi802.11ac, Bluetooth 4.2, NFC, GPS/GLONASS a 3G modemTiskNa trhu je nepřeberné množství SBC (single-board computers, jednodeskový počítač), takže odlišit se začíná být problém.
Po svém to zkouší PixiePro a své uživatele si zcela jistě najde.
Kromě známé procesoru i.MX6Q quad core ARM® Cortex™-A9 běžícím 1GHz, jistě zaujme 2GB 64-bit DDR3 RAM, 2x USB 2.0 a 1x micro USB OTG.

Pro připojení k internetu nebo jiným zařízením můžete využít WiFi 802.11a/b/g/n/ac na 2.4GHz, 5GHz s 2x2 MIMO dále Bluetooth 4.2 (BLE) a UMTS/HSPA + 3G modul.

1 Gbit ethernet je vyveden pouze na extension board na kterém dále můžete mít SDIO, 2 MIPI, SATA-II, alší USB 2.0, CAN, SPI, 2x UART, 2x I2C a další GPIO.

Pro použití v automobilu, můžete využít integrovaný GPS/GLONASS modul a pro identifikaci uživatele zase integrované NFC.

Mezi další vlastnosti PixiePro patří 2x SD slot, miniTOSLINK optický port popřípadě 3.5mm jack, 9-ti osý IMU> (akcelerometr, gyroskop a magnetometr) PixiePro je napájen 5V skrze napájecí konektor a velikost SBC je 52 x 91mm.

Cena je $99.50 bez poštovného.

domovská stránka projektu: https://treats4geeks.com/

Článek původně sdílel web: http://www.cnx-software.com/2016/01/16/pixiepro-board-combines-nxp-i-mx6q-processor-with-wifi-802-11ac-bluetooth-4-2-nfc-gps-and-a-3g-modem/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,404,150 návštěv