Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

CubeMX a AC6 (openstm32.org) pro LinuxTiskST.com zveřejnilo zprávu o vydání softwaru CubeMX a AC6 (http://openstm32.org) pro operační systémy založené na linuxu.
CubeMX je software pro rychlejší vývoj projektů s mikrokontroléry STM32. Program vygeneruje projekt se všemi nutnými knihovnami, který lze pak upravit podle vašich potřeb - projekt vygenerujete pro Keil, IAR, SW4STM32 (AC6), TrueStudio a další.
AC6 je vývojové prostředí založeném na Eclipse - do teď byl uvolněn pouze pro beta testery.

http://www.st.com/web/en/press/p3781

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,658,914 návštěv