Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Sdílejte #BastleniZije a přijďte si na InstallFest pro dárekTiskChystáte se na InstallFest a zajímá vás STM32? Pak pro vás máme překvapení. Sdílejte na fb/g+ a/nebo twitteru (vlastní) komentář/fotku či video s hashtagem #BastleniZije a nejzajímavější příspěvky dostanou dárek, který si můžete po přednášce o STM32 vyzvednout. Můžete získat: STM32F302 Nucleo, shield s Bluetooth, shield s MEMS senzory nebo NFC shield (všechny jsou Uno rev.3 kompatibilní)
chiptron.cz na google+
na twitter
a na facebook

Výběr nejlepších příspěvků bude 29.2.2016.

http://installfest.cz/if16/

Vyzvednutí je možné pouze po přednášce STM32 na InstallFest (tzn. neodesíláme poštou).
Nejlepší příspěvky vyberou přednášející podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,604 návštěv