Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

POTVRZENO: Raspberry Pi 3 - s Bluetooth LE a WiFiTisk

POTVRZENO: Raspberry Pi 3 s Bluetooth Low Energy 4.1, WiFi 802.11 b/g/n/, Quad-core 64 bit procesorem (ARM Cortex A53) a 1GB LPDDR2-900 SDRAM.
Podle naměřených údajů by Raspberry Pi 3 mělo být o 50% rychlejší než Raspberry Pi 2.
Cena je stanovena na $35.

http://makezine.com/2016/02/28/meet-the-new-raspberry-pi-3/


Že Raspberry Pi 2 nebo Raspberry Pi Zero nebudou poslední verze oblíbeného SBC je asi všem jasné. Na internet unikli informace o připravované verzi Raspberry Pi 3. A konečně! S Bluetooth Low Energy a WiFI b/g/n.
Všechny další součásti - velikost RAM, Ethernet, USB a další by měli zůstat stejné. Změna by mohla nastat u procesoru - 64bit (ARM Cortex A53).
Více informací naleznete zde:
http://www.cnx-software.com/2016/02/27/raspberry-pi-3-model-b-board-adds-wifi-and-bluetooth-connectivity/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,542 návštěv