Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Banana Pi M2+: quad-core, 1GB DDR3, Gigabit ethernet, WiFi a BluetoothTiskSinovoip rozšiřuje svoje portfolio o Banana Pi M2+ (BPi-M2+).
Tento model patří mezi menší typy SBC (65x65mm).
Ale i na tak malý prostor se dokázalo vměstnat quad-core ARM A7, 1GB DDR3 SDRAM, Mali400MP2 GPU, 8GB eMMC, 10/100/1000Mbps ethernet, 2x USB 2.0, 1x USB 2.0 OTG, microSD card slot podporující až 64GB, IR příjimač a také WiFi a Bluetooth s konektorem pro externí anténu.
SBC podporuje OS jako je Debian, Android, Ubuntu a také Raspberry Pi Image.

http://www.banana-pi.com/eacp_view.asp?id=92

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,477 návštěv