Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

SanCloud - BeagleBone EnhancedTiskBeagleBone je velmi populární jednodeskový počítač, ale jeho možnosti mohou být značně vylepšeny. To nabízí tento projekt.
BeagleBone obsahuje procesor AM3358 1GHz od Texas Instruments.
Také dva 46-pin rozšiřující headery, micro HDMI, 4GByte eMMC flash, micro SD slot, USB host/device skrze mini-USB OTG socket stejně, jako originální BeagleBone.
Tato verze navíc obsahuje 1GByte of DDR3 800 RAM, gigabit Ethernet, dva on-board USB2.0 type A porty a a další dva rozšiřující headery pro další využití.
Dalšími vylepšeními může být 1MByte SPI NOR flash, možnost přopojení senzorů jako LP331 260-1260mbar tlakový senzor a InvenSense MPU-6050 Six-Axis (Gyro + Accelerometer) a MPU-9250 Nine-Axis (Gyro + Accelerometer + Compass).
Vyšší verze SanCloud nabízí možnost připojení 802.11 b/g/n WiFi a Bluetooth 2.1/4.0 LE modulu.

https://www.indiegogo.com/projects/sancloud-beaglebone-enhanced#/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,559 návštěv