Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

EPS8266 wireless UART pro C.H.I.P. computerTiskNext Thing Co. už nějakou dobu rozesílá svůj C.H.I.P. computer a tak se na nějaké vychytávky a zajímavé projekty můžeme těšit čím dál častěji.

Dneska je to wireless UART s ESP8266.

Autor mini projektu potřeboval bezdrátově komunikovat s C.H.I.P. computer skrze UART, proto využil jeden již existující kód (Arduino pro ESP8266), připojil 4 dráty a bylo hotovo. Jak je to jednoduché se můžete podívat zde:

https://yoursunny.com/t/2016/CHIP-wireless-UART/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,472 návštěv