Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Podpořte mladé bastlíře - Radioklub OK1RAJTisk

chiptron.cz podporuje mladé bastlíře, nicméně peníze jsou vždy potřeba a proto, pokud máte zájem, můžete věnovat bastlířům z radioklubu OK1RAJ nějakou částku na nákup součástek, přístrojů a vývoj velmi zajímavých projektů. Můžete tak provést na tento účet:
účet: 2300061568 / 2010
variabilní symbol: 73
poznámka příjemci: radioklub


Nápadů a projektů má OK1RAJ nepřeberné množství. Zkusím ukázat ty nejzajímavější.

GamaBoard
Deska sloužící k měření radiace, která je namontována na RAJsatu.


RAJsat2
Projekt pro Evropskou Vesmírnou Agenturu (ESA) v soutěži 2016 European CanSat Competition. RAJsat2 získal speciální cenu poroty za nejzajímavější konstrukci.

Bezpilotní letadélko
Chystaný projekt radioklubu OK1RAJ. Jedná se o malé a velmi lehké modelářské letadélko osazené nejnutnější elektronikou (řídící deska, GPS modul, motor, solární články, baterie...), které by autonomně létalo okolo zvoleného bodu. Tento projekt je ve fázi prvotního vývoje.


Ucho1
Zařízení pro webový příjimač vybraných frekvencích pomocí SDR.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,404,204 návštěv