Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

AKTUALIZOVÁNO: Raspberry Pi compute module 3TiskSpolečnost NEC sdílela na svém blogu článek o nejnovějších 40" displejích. Překvapivě sdílela i fotografii dosud nezveřejněného Raspberry Pi compute module 3. Z blogu: "However, the latest Raspberry Pi 3 compute module boasts significant performance and networking capabilities, making it perfect for NEC’s displays."
Takže, kdy můžeme očekávat Raspberry Pi compute module 3? Myslím si, že v nejbližších týdnech. A co?
Quad-core procesor s taktem až 1.2GHz. Takže Raspberry Pi compute module 3 je ořezaná verze Raspberry Pi 3, což se dá očekávat.
Na další informace si prostě musíme počkat :-)
AKTUALIZOVÁNO:
RaspberryPi.org sdílel článek o NEC monitoru s RaspberryPi 3. Přitom sdílel pár infromací navíc.
NEC monitory mohou použít compute modul první generace, tak i té třetí z čehož vyplývá zpětná kompatibilita. Dále, procesorem bude BCM2837 (1,2GHz 64-bitový 4-jádrový procesor ARMv8 Cortex-A53). Jako RAM poslouží 1 GB LPDDR2. A poslední informace. Rapsberry Pi compute module 3 by mohl být dostupný na konci tohoto roku.

https://www.raspberrypi.org/blog/compute-module-nec-display-near-you/

Na novinku upozornil: http://www.picobot.net/sk/content/raspberry-pi-compute-module-3-na-spadnutie

Původně sdílel: http://www.recantha.co.uk/blog/?p=15680

NEC news: https://www.nec-display-solutions.com/p/hq/en/news/dp/Products/Shared/News/2016/PressReleases/Company/RaspberryPi/RaspberryPi.xhtml

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,658,761 návštěv