Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Badgerboard - Arduino kompatibilní LoRa® boardTiskDalší zajímavý kickstarter projekt jménem Badgerboard, tentokrát se jedná o LoRa® devel board s Arduino kompatibilním pinoutem.
Dosah signálu je v městské zástavbě od 1 do 3 km. Ve volném prostředí až 10 km.
Co Badgerboard obsahuje?
Srdcem devel boardu je mikrokontrolér ATMega32U4 od Firmy Atmel Microchip. Jako bezdrátový modul byl vybrán RN2483/RN2903 - LoRaWAN™ Class A. Modul podporuje dvě přenosové frekvence a to 433 a 868 MHz (popřípadě 915 MHz).
Na desce je SMA konektor pro externí anténu.
Badgerboard má také integrován nabíjecí obvod pro akumulátory Li-Ion a Li-Po.
Dále obsahuje teplotní a vlhkostní čidlo HTS221 od firmy STMicroelectronics, který vyniká velmi malou spotřebou v měřícím režimu a přesností +- 0.5 °C v rozsahu od -15 do + 40 °C a +-3.5% rH v rozsahu 20 až 80% rH.
Na desce samozřejmě naleznete vyvedené periferie jako jsou SPI, I2C, GPIO nebo 10-bit ADC.

Stránka projektu: https://www.kickstarter.com/projects/badgerboard/badgerboard-your-ticket-to-the-lora-world
Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,411,424 návštěv