Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Top 10 BeagleBoard projektů / projectsTisk

BeagleBone pochází z dílny Texas Instruments. BeagleBone je vykonější než Raspberry Pi není tedy divu, že začínají vznikat velmi zajímavé konstrukce. Server edn.com zveřejnil top 10 nejlepších/nejzajímavějších konstrukcí. BeagleBone našel své místo v tančícím robotu, podmořském robotu a v neposlední řadě stratosférickém balónu.

http://www.edn.com/design/diy/4419214/1/Top-10-BeagleBoard-projects


<#EN>BeagleBone was produced in the Texas Instuments. BeagleBone is more powerful that Raspberry Pi. Edn.com was posted top 10 projects with BeagleBone. BeagleBone was used as in the Dance robot, Underwater robot and High-altitude camera.

http://www.edn.com/design/diy/4419214/1/Top-10-BeagleBoard-projects

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,361,457 návštěv