Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítích



RSS feeds

AKTUALIZOVÁNO: Olimex ESP32-EVB - ESP32, CAN, Ethernet a ESP32-GATEWAYTisk



Olimex - ESP32-EVB.

Na desce za 26.00 EUR + pošta naleznete kromě ESP32 WiFi&BT modulu i integrovaný programátor (USB-UART převodník), 100Mbit rozhraní, microSD slot, dvě relé pro ovládání zařízení s vyšším výkonem (10A/250VAC), rozhraním CAN, IR přijímačem a vysílačem, integrovaným obvodem pro nabíjení LiPo baterií a 40 GPIO headerem.

Na github Olimex se postupně zveřejňuje odkumentace https://github.com/OLIMEX/ESP32-EVB

Rozměr desky je 75 x 75 mm.

Odkaz na e-shop olimex https://www.olimex.com/Products/IoT/ESP32-EVB/open-source-hardware

Olimex zveřejnil (21.6.2017) upravenou verzi (ESP32-GATEWAY) tohoto vývojového kitu, která neobsahuje relé, CAN a IR přijímač. Velikost desky se zmenšila na 50x62 mm a cena se snížila na 22 €.

Odkaz na eshop https://www.olimex.com/Products/IoT/ESP32-GATEWAY/

Původně sdílel http://www.cnx-software.com



Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,214 návštěv