Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

M5Stack Core - ESP32TiskM5Stack - stackovatelné development boardy, kterými byste si měli ulehčit práci. Tak lze v jedné rozvité větě popsat M5Stack projekt.

M5Stack si základá na podpoře v Arduino IDE, celý projekt je open-source a s podporou LCD.

První verze tohoto zařízení se skládala z hlavní desky, ESP8266 (WiFi), LoRa modulu a 2" barevného LCD.
K tomu je možné si zakoupit nepřeberné množství další desek jako je generátor obdelníku a logický analyzátor, desku se senzory teploty/vlhkosti/osvětlení a další.

Vývojáři nyní sdíleli na svém twitterovém účtu zprávu, že připravují nový Core. A světe div se, s ESP32.

Deska obsahuje kromě samotného ESP32 také 3D anténu, slot pro TF kartu, 2x15 pin header, vestavěný 1W reproduktor a 2A obvod pro nabíjení akumulátorů. K dipozici je i USB Type-C, konektor pro další zařízení komunikující přes sběrnici I2C, reset tlačítko a také LCD modul o velikosti 2" (320x240).

M5Stack s ESP32 a LCD je k dostání i v českém e-shopu postavrobota.cz.

Domovská stránka projektu: http://www.m5stack.com/Home/

Github: https://github.com/m5stack
Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,070 návštěv