Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Arduino TRETisk

Arduino a Texas Instruments se spojili a vytvořili Arduino TRE. Jedná se o desku tzv. shield pro Arduino Uno nebo Leonardo, která disponuje 1GHz procesorem Cortex-A8 Sitara, 512MB RAM DDR3, 2-USB porty, HDMI, Audio jack in a out, samozřejmě sběrnice SPI, I2C, UART, mikro SD, XBee konektor a v neposlední řadě i Ethernet portem.

http://e2e.ti.com/blogs_/b/toolsinsider/archive/2013/10/03/introducing-arduino-tre.aspx?hootPostID=ffa3ae85033164a2321de149533e9346

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,608 návštěv