Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

LinuxDays 2017TiskKonference LinuxDays, konaná 7. a 8. října 2017 v Praze v areálu ČVUT v Dejvicích na Fakultě Informačních Technologií, se blíží.

Konference, kterou navštíví stovky účastníků, už zveřejnila program.

Během dvou dnů můžete přijít na spoustu přednášek nebo workshopů.

I bastlíři si přijdou na své.
Přednáška Karola Danka "IoT u vás doma", Petr Stehlík bude mít přednášku o jednodeskovém počítači "Orange Pi", hned potom následuje další jeho přednáška "Co nového u Espressif Systems ".

V neděli se můžete těšit na "Rust a IoT" od Petra Hodiny. Navštívit můžete i mou přednášku o "Arduino a STM32" aneb přecházíme na výkonnější křemík. Přednáška "Od prototypu k sériové výrobě" od Honzy Brože může být velmi nápomocna lidem, nejen bastlířům, kteří chtějí rozjet sériovou výrobu svého zařízení.

Návštěva konference je ZDARMA, stačí se zaregistrovat na https://www.linuxdays.cz/2017/registrace/

LinuxDays https://www.linuxdays.cz/2017/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,423,951 návštěv