Orange Pi 4G-IoT LTE
Kombinaci jednodeskového počítače, WiFi připojení a připojení do mobilní 4G LTE sítě zanedlouho oficiálně představí i Xunlong se svou připravovanou deskou Orange Pi 4G-IoT.

Momentálně jsou dostupné pouze obrázky a informace o oficiální vydání, které bude na konci ledna 2018.

Z obrázků zatím moc informací nevyčteme.
Co lze na první pohled vidět je:
- 3x USB konektor pro rozhraní USB 2.0
- 1x microUSB 2.0 OTG konektor
- HDMI výstup
- audio výstup na 3.5mm jack
- mikrofon

OrangePi 4G-IoT se bude napájet jak microUSB konektorem, tak i souosým konektorem.
Na desce jsou tři U.FL konektory.
Využít můžete i IR přijímač, konektor pro LCD monitor nebo konektor pro kameru.
Dostupný je i 40-ti pinový hřebínek pro připojení dalších rozšiřujících desek nebo čidel, který je nejspíše kompatibilní s Raspberry Pi.

Na novinku upozornil plesi, za což mu děkuji.
 
Diskuze
 
Upozornění
Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů. Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.

Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tato nekomerční stránka nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.