Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

NODE32pico - miniaturní deska s ESP32 PICO D4 přímo do nepájivého poleTisk

Vývojových desek, které obsahují populární WiFi a BT čip ESP32 je na světě už poměrně hodně. Pan Tulabadi sdílel na facebooku několik fotografií vývojové desky na které pracoval. NODE32pico obsahující ESP32 PICO D4 (dva low-power Xtensa 32-bit LX6 mikrokontroléry, 448KB ROM, 4MB Flash, 520KB SRAM).Tato miniaturní deska neobsahuje pouze ESP32 PICO D4, na desce také najdete keramickou anténu, připravené plošky pro u.FL konektor pro externí anténu, teplotní a vlhkostní čidlo HTS221TR od STMicroelectronics, který vyniká velmi nízkou spotřebou a použít můžete také 3-osý akcelerometr/magnetometr/gyroskop LSM9DS1 opět od STMicroelectronics.Deska, kromě microUSB konektoru, je připravena i na napájení z LiPo baterie. NODE32pico umí nabíjet i LiPo baterii skrze nabíjecí obvod, který je k dispozici přímo na desce.
Komunikačním prostředníkem mezi ESP32 a vaším počítačem se stal USB-UART převodník od FTDI - FT231XS.Deska také disponuje 2 tlačítky - RESET a USER, LEDkou, a co uživatelé opravdu ocení jsou popsané pinové hřebínky.

Šířka desky je pouhých 15.24 mm.

Deska NODE32pico můžete zakoupit na thajském webu https://www.gravitechthai.com/product_detail.php?d=2273
Cení je 990 thajských bahtů. což je téměř 32 USD, cena poštovného do ČR je přijatelných 8.25 USD.

Pinout NODE32pico:


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,461 návštěv