Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Zapojení a otestování IOT LPWAN SigFox Node UART Modemu s měřičem vlhkosti a teploty - DHT11 na vývojové desce - ArduinoTiskAdam Huml (facebook, linkedin) mi zaslal článek popisující komunikaci přes IoT síť SigFox na server ThingSpeak. Za zaslání článku děkuji.

Dnes jsem si připravil poněkud složitější projekt založený na odesílání dat z DHT11 do SigFox sítě a posléze směrování dat na ThingSpeak, avšak věřím, že pokud budete následovat mé kroky, i vám se zadaří.

Celý článek si můžete přečíst na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=137

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,560 návštěv