Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

BigClown kampaň na Indiegogo za tři dny končíTiskPoslední TŘI dny zbývají do ukončení kampaně (do 23.3. 2018) pro populární IoT platformu BigClown.
Během těchto posledních pár dní můžete získat unikátní slevu na Premium kit díky neveřejnému odkazu, který je uveden níže.

Pokud vás platforma BigClown zaujala, nemeškejte.

Neveřejný odkaz je https://www.indiegogo.com/projects/bigclown-the-iot-kit-for-makers-from-makers-diy?secret_perk_token=045b326d#/

Jak začít s BigClown hardwarem najdete už nyní na https://chiptron.cz/articles.php?cat_id=24

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,425,124 návštěv