Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

TJBot hackathonTiskSestav - naprogramuj - pochlub se! Buď mezi 10 týmy, kteří dají kartonovému robotovi umělou inteligenci. Neboj, služby umělé inteligence jsou dnes běžně dostupné. Již nemusíš být super programátor, pracovat ve speciálních vývojových týmech nebo ovládat detailně programování neuronových sítí. Ale dokážeš tyto služby zajímavě využít?

Zkus to hravou formou na TJBot hackathonu.

TJBot je roztomilý kartonový robot, kterého si může každý složit, a který dává tvář umělé inteligenci. Mrkni na www.tjbot.cz. Cílem hackathonu je připravit nové "recepty" pro našeho karťáka/parťáka. Dostali jsme TJBota do ČR a teď je na čase ho pořádně vylepšit. A protože je open-source, tak se kreativitě meze nekladou :)

Pojď do toho s námi na prvním Evropském TJBot Hackathonu: www.ibm.biz/tjbothack. Získej ho tak pro sebe a navíc i vstupy na Maker Faire a Future Port.

15. - 17.6. 2018
UNICORN COLLEGE
EBC Classic 7
Jankovcova 49/1037
170 00 Prague 7

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,502 návštěv