Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Další levný čínský výrobce DPS - PCBgogoTisk

Někteří bastlíři si vyrábějí DPS doma, jiní využívají české výrobce a další využívají nabízených služeb výrobců DPS v Číně. Dnešní novinka je o dalším z nich - PCBgogo.

Z českých výrobců mohu jmenovat napříkald plosnaky.cz, který vyrábí DPS pro vaše projekty.
Služeb můžete využít výrobce Pragoboard a jejich prototypovací nabídku Pool servis.

Zahraniční výrobce DPS využívá řada lidí. Mezi ty nejznámější patří seeedstudio, jlcpcb, itead, pcbastore a v neposlední řadě i oshpark.
Radioklub OK1RAJ upozornil na dalšího, velmi levného, výrobce plošných spojů, který navíc nabízí slevu 20 USD + další 25% slevu. Slevový kupón je platný od 9. do 15.7. 2018.

Jak už to bývá zvykem, kromě výroby DPS nabízí i osazování.

PCBgogo vyrobí vaši DPS do 2 až 3 dnů, nabízí několik kurýrů, kteří vaše desky dopraví až k vám domů.
Kromě běžných barev nepájivé masky (zelená, černá, bílá, červená, žlutá, modrá) nabízí i netradiční fialovou, matnou černou i matnou zelenou. Rozdíl je pak samozřejmě i v ceně, ale i v době výroby, ze 2-3 dnů na 3-4 dny.

Další informace naleznete na https://en.pcbgogo.com/
Slevový kupón pak na facebookové stránce https://www.facebook.com/PCBGOGOofficial

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,421,858 návštěv