Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Učící se stroje - sci-fi nebo reálná součást našeho života?Tisk

SOSelectronic vydal zajímavý článek o umělé inteligenci. Jaké typy učení existují, jaká je historie umělé inteligence a zda/jak mohou být UI přínosem se dozvíte v tomto článku.

Proč to nechat na strojích a jejich inteligenci? Máte rádi sci-fi? Pokud ano, pojďte s námi nahlédnout do podle nás ne až tak moc vzdálené budoucnosti. Budoucnosti, kde nám "učící se a přemýšlející stroje" výrazně usnadňují naši práci, případně ji zcela samostatně vykonávají za nás.

Celý článek na https://www.soselectronic.cz/articles/no-name/ucici-se-stroje-sci-fi-nebo-realna-soucast-naseho-zivota-2172

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,389 návštěv