Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

44 projektů s Raspberry Pi/ 44 projects with Raspberry PiTisk

Máte doma Raspberry Pi a nevíte jaký projekt byste mohli zrealizovat? Zde máte přehled 44 projektů s Raspberry Pi. Můžete si vytvořit web server, mail server nebo web cam server. RPi může řídit i QuadCopteru nebo i tank. Pomocí několika RPi si můžete vytvořit Superpočítač (Cluster z RPi). Pokud programujete mikrokontroléry PIC, věřte že RPi můžete použít jako PIC programátor. RPi se dostal i do stratosférického balónu, kde zaznamenával údaje z různých čidel.
Naleznete zde i zajímavější projekty jako monitor provozu na silnici, miniaturní hrací automat, opensource kiosek nebo solární logger. Další neméně zajímavé projekty naleznete zde:

http://pingbin.com/2012/12/30-cool-ideas-raspberry-pi-project/


<#EN>Do you have Raspberry Pi and you don't know what to do? Here is summary 44 projects with Raspberry Pi. You can make web server, mail server or web cam server. Rpi controls QuadCopter or tank. You can make Supercomputer with several RPi. If you program PIC microcontrollers, RPi can program it. RPi log data in the space balon.
You can find more interesting projects as a traffic monitor, Mini Arcade Cab or solar logger.
Here are other interesting projects.

http://pingbin.com/2012/12/30-cool-ideas-raspberry-pi-project/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,412 návštěv