Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Intellectus - hledají se lektoři/lektorkyTisk

Rád/a předáváš své znalosti a zkušenosti dál? Baví Tě práce s dětmi? Tak přesně Tebe hledáme do týmu Intellectus

Hledáme LEKTORY/LEKTORKY KROUŽKŮ programování, vědeckých, technických a kreativních oblastí PRO DĚTI, Praha a okolí ( např. Dobřichovice, Černošice, Praha západ), Brno, Benešov, 150-400 Kč/hod

Co Tě u nás čeká?
Jedná se o výuku zájmových kroužků na ZŠ a v Talentpointech. Téměř 100 % dětí na kroužky dochází se zájmem a ne z donucení rodičů.

Jsme organizace, pro kterou je vzdělávání a rozvoj dětí na prvním místě. Snažíme se o zábavnou formu tak, aby si děti z kroužků odnesly nejen vědomosti, ale i zážitky, a hlavně nadšení do dalšího objevování. Žádné předem dané postupy, ale naopak nápadům na aktivity v kroužku se meze nekladou, pro inspiraci však můžeme sáhnout i do již vypracovaných materiálů nebo se můžeš poradit s kolegy. Nabízíme kroužky z různých oblastí, např. přírodních věd, IT, technických oborů, ale i deskových her, hlavolamů nebo ručních prací. Mezi naše nejžádanější kroužky patří Malý programátor, Malý badatel, Malý informatik, Malý přírodovědec a Deskové hry a hlavolamy. Pokud nabídneš zajímavý nápad nebo zálibu, není problém nový kroužek zařadit.

Práce je vhodná pro studenty, absolventy, aktivní seniory, rodiče na rodičovské, ale i pro všechny pracující, kteří chtějí své vědomosti předávat dál.

Kroužky probíhají na základních školách od října do června jednou týdně, nejčastěji v odpoledních hodinách a jsou určeny převážně pro děti od 7 let. Výhodou je příjemné prostředí s 5-10 dětmi na kroužku.

V současné chvíli hledáme lektory pro oblast Prahy a okolí (např. Dobřichovice, Černošice, Praha západ), Brna a Benešova.

CO POŽADUJEME?
Porozumění a znalosti ve svém oboru
Dobrý vztah k dětem a trpělivost pro práci s nimi
Komunikativnost, samostatnost, kreativní myšlení
Nadšení pro věc
Pedagogická aprobace ani dokončené vzdělání není podmínkou

CO NABÍZÍME?
Pozici lektora kroužku s min.1 hod týdně na ZŠ v Praze či okolí, Brně či dalších městech
Plat 150-400 Kč/hod
Příjemné pracovní prostředí s 5-10 dětmi
Materiální a morální podporu (pomůcky, nové technologie, mnohaleté zkušenosti)
Možnost další spolupráce a osobní rozvoj (tábory, workshopy…)
Práci, která má smysl a bude Tě bavit
V případě zájmu nás prosím kontaktuj spolu se strukturovaným životopisem a krátkým motivačním dopisem na ivanamottlova@intellectus.cz

Pro inspiraci o nás můžeš navštívit stránky www.intellectus.cz nebo www.talentpoint.cz.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/297463927692948/
Původní zdroj: http://intellectus.cz/kariera/hledame-lektory-krouzku/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,335 návštěv