Sdílejte násRSS feeds

40 projektů s Arduino / 40 projects with ArduinoTisk

Nedávno jsme tu měli 44 projektů s Raspberry Pi, tentokrát přinášíme 40 projektů s Arduino.
Naleznete zde robota, který se vyhýbá překážkám. Akcelometr komunikující přes XBee s Arduino. Pedál s efekty pro elektrickou kytaru. RC auto řízené přes web. Hru ping-pong. Arduino jako řídící jednotka pro model letadla nebo vytvořte techno pomocí "Laser Harp". A spoustu dalších, zajímavých, konstrukcí.

http://hacknmod.com/hack/top-40-arduino-projects-of-the-web/


<#EN>We shared news by 44 projects with Raspberry Pi, but this time we share 40 projects with Arduino. You can see robot, which avoids barriers. Arduino communicates with accelerometer through XBee. Guitar pedal. RC car controlled through web. Pong game. Techno with Laser Harp. And a lot interesting projects.

http://hacknmod.com/hack/top-40-arduino-projects-of-the-web/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
6,352,569 návštěv