Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Nové moduly pro IoT platformu BigClown - GPS a Infra GridTiskBigClown vyladil další moduly k dokonalosti a začal je tak nabízet na svém e-shopu. Zatím pouze předobjednávky.
Mezi dva nové moduly patří GPS a také modul nazvaný Infra Grid. Jedná se o senzor s infračervenými teplotními čidly v matici 8x8.GPS modul

Použitým GPS modul je SAM-M8Q firmy ublox. Modul vyniká opravdu malou velikostí (15.5 x 15.5 x 6.3 mm) integrovanou anténou, podporou GPS, Galileo, Glonass, a samozřejmě velmi nízkou spotřebou v uspaném režimu (15 uA).
Spotřeba v běžném režimu je 30 mA, v úsporném režimu s frekvencí 1 Hz pak 9,5 mA.

Odkaz na eshop https://shop.bigclown.com/gps-module/
Cena modulu je €35.Infra Grid

Modul je osazen velmi kvalitním senzorem AMG8833 firmy Panasonic. Senzor obsahuje infračervená čidla v matici 8x8.
Typická spotřeba Infra Grid senzoru je 4,5 mA, v režimu spánku pak 0,2 mA.

Odkaz na eshop: https://shop.bigclown.com/infra-grid-module/
Cena modulu je €43.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,403,891 návštěv