Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

BigClown Playground - multiplatformní VšechnoVJednomTiskHARDWARIO, firma stojící za IoT platformou BigClown nelení. Nedávno zveřejnilo nové moduly - GPS a Infra Grid - a nyní zveřejnilo nový Playground. Už v nadpisu jsem program výstižně nazval VšechnoVJednom.

Program je opravdu multiplatformní - linux-amd64.deb, linux-i386.deb, linux-ia32.tar.gz, linux-x64.tar.gz, linux-x86_64.AppImage, macos.dmg, ubuntu-amd64.deb, ubuntu-i386.deb, ubuntu-ia32.tar.gz, ubuntu-x64.tar.gz, win-setup-32bit.exe, win-setup-64bit.exe, windows-32bit.exe a windows-64bit.exe.

A co program umí?
Najdete v něm kompletní dokumentaci, kterou tedy naleznete i na webu platformy, dále připojená zařízení, Node-RED editor, Node-RED Dashboard - zobrazení přijatých hodnot, Messages - zprávy, které jsou přijímány skrze rádio a nakonec i programování Core modulu (Firmware).

Balík stáhnete na https://github.com/bigclownlabs/bch-playground/releases

Původní informace: https://www.bigclown.com/blog/2018-09-14-bigclown-playground/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,543,591 návštěv