Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Tachyon - 120 MHz Arduino Zero (kickstarter)TiskTachyon - kickstarterový projekt Arduino Zero s mikrokontrolérem SAMD51 (32-bit ARM M4F) s taktem až 120 MHz.
Pokud se vám líbí velikost Arduino Zero, ale chyběl vám do vašeho projektu vyšší výkon, pak byste Tachyon neměli přehlédnout.

Mikrokontrolér SAMD51 s taktem až 120 MHz a velikostí RAM 128 kB nabízí nejrůznější periférie - od klasických I2C, SPI, až po šestikanálový 12-bitový ADC, dvoukanálový 10-bitový DAC a k tomu všemu velkou FLASH paměť 256 kB.

Programování je naprosto stejné jako znáte z běžných Arduino desek - prostě jej programujete v Arduino IDE.

Cena začala na 18 USD (+poštovné), v době pasní článku je dostupná dražší verze za 20 USD (+poštovné).

Projekt najdete na https://www.kickstarter.com/projects/rabidprototypes/tachyon-the-lightning-fast-120mhz-arduino-compatib

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,404,041 návštěv